Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Profesyonel Dünyaya Hoş Geldiniz!

1992 yılında teknoloji ve işletmecilik yolculuğuna başladığımızdan bu yana 29 sene geçti. Bu 29 senede elde ettiğimiz bilgi, birikim ve kabiliyetlerle pek çok firmaya, pek çok sektörde, pek çok çözümler ürettik. İstanbul’da başlayan maceramız artık sadece batıda değil, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’da da devam ediyor.

Danışmanlık: İş dünyasında problemleri çözmek için kurumların güçlü iradeler göstermesi gerekir. Kurumlar iş dünyasını şekillendiren sistemleri ve ilişkileri çok iyi anlamaları ve onları kendilerine göre kurgulamaları gerekir. İşte bu noktada kurumların kendilerini ve sektörlerini birlikte masaya yatırıyoruz. Birlikte şirketlerinin ve pazarın bir röntgenini çekiyoruz. Bu teşhis süreci doğal olarak eğer bir sorun varsa beraberinde doğru ve etkili tedaviyi de gerektiriyor.  Profesyonel bakış açılarıyla, verilerle, sektörün dinamikleri ve gerçekleriyle sizlere açılımlar sunuyoruz.

Bilişim Teknolojileri: Teknoloji hayatımızın her noktasını ele geçirdiği bugünlerde teknolojinin esiri değil, yöneticisi olmalısınız. Şirketinizin ihtiyaçları, teknolojik gelişmeler ve gelecek vizyonları ile şirketinizi bilişim teknolojileri ile buluşturuyoruz. Gerek kendi yazılımlarımız ile gerekse markette bulunan en doğru ve güçlü yazılımlarla teknolojileri yönetmenizi sağlıyoruz. Bir adım daha öteye giderek savunma sanayisi başta olmak üzere, pek çok yeni yazılım teknolojisini kullanılabilir yapmaya çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Şirketlerimize teknolojik ve stratejik destekler vererek, onları uluslararası pazarlara çıkaran, Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun en güçlü, en donanımlı, en büyük danışmanlık ve teknoloji firması olmak.

MİSYONUMUZ

Donanım ve yazılım teknolojilerini ülkemizin her yanına taşımak, işletme biliminin ve ticaretin tüm enstrümanlarını kullanarak ülkemizin değerli firmalarını uluslararası düzeye getirmek.

HEDEF: En İyi Danışmanlıklar

İster teknoloji alanında, ister işletmecilik alanında, ister yönetim organizasyonunda isterse uluslararası ticaret konusunda siz değerli ve önemli şirketlerimizin en doğru, etkili ve karlı danışmanlıkları almanızı hedefliyoruz.

BAŞARI

Sizin başarınız bizim de başarımızdır anlayışıyla, sizi yükseltebileceğimiz en yüksek seviyeye çıkarmak, karlı bir organizasyon olmanızı sağlamak ve bunu gönlümüzce kutlamak istiyoruz.

3 Yılı Elazığ'da 28 Yıllık Deneyim

Son 3 yılımızda Elazığ'da hizmet vermekteyiz. Ancak daha öncesinde farklı sektörlerde toplam 25 yıl daha hizmet verdik. Başta üretim sanayi olmak üzere, bilişim, elektronik, mobilya, tarım ve hayvancılık, savunma sanayi, yazılım, network, görsel ve basılı medya, iletişim ve tekstil gibi pek çok sektörde çalışmalar ürettik.

98

Tamamlanan Projeler

143

Danışmanlık

40

Sadece Elazığ'da Tamamlanan Projeler

100 %

Müşteri Memnuniyeti

Tüm Sorunlarınız İçin Tek Adres

Organizasyonel yönetimden, satış pazarlamaya, ticari analizlerinizden IK'ya, üretimden tedariğe tüm sorunlarınız için tek adres.

 • Organizasyonel Yönetim
 • Stratejik Planlama
 • Teknolojik Yatırımlar
 • Üretim Süreçlerinin Optimizasyonu
 • İnsan Kaynakları (İK) - Eğitim
 • Tedarik Zinciri Yönetimi
 • Satış Pazarlama
 • Dış Ticaret
 • Devlet Destekleri Takibi
 • Fizibilite Analizleri
 • Proje Yazma ve Yürütme Hizmetleri

MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI